אודות

מלון האפנדי הוא אחד מנכסיה התרבותיים והמפוארים של העיר עכו. בין אורות המגדלור על חומות העיר לבין הסמטאות הציוריות של עכו העתיקה שוכן אחד המלונות המרתקים, המפנקים והמיוחדים בעולם. מלון האפנדי הוא מלון בוטיק, קלאסי ואלגנטי, הממוקם בשני מבנים היסטוריים המייצגים את תקופת הזוהר של עכו, החל מהתקופה הביזנטית.

במלון 12 חדרים מהודרים, בחלקם תקרות מצוירות ומקושטות בעיטורים ייחודיים לתקופה העות'מאנית, חלקם עם נוף לים או נוף לסמטאות העיר העתיקה.

האירוח במלון כולל ארוחת בוקר מקומית בהגשה אישית. מרפסת שאנטי ומרתף מהתקופה הצלבנית בו בר יין מסוגנן, חמאם טורקי אותנטי בן 400, ספא זוגי וגג עם תצפית להרי הגליל וים התיכון מראש הנקרה ועד הרי הכרמל.

מלון שהוא סיפור של מורשת, תרבות והיסטוריה

לצורך הקמת המלון, המשתרע על פני שטח של 1,350 מ"ר, נחכרו וחוברו שני מבני אבן עתיקים וחרבים, שבעבר היו בתי מידות מפוארים של משפחות סוחרים עשירות מעכו. "בית שוקרי", המוכר בכינויו "הארמון", ו-"בית עפיפי", המוכר גם כ-בית ויצ"ו,  בתהליך חוברו להם יחדיו, שני המבנים, עבר והווה, התמזגות הרמונית.

במבנה המרהיב ממוקמים 12 החדרים, שלכל אחד מהם אופי וצביון ייחודי משלו. בחלקם תקרות מצוירות ומקושטות בעיטורים ייחודיים מהתקופה העות'מאנית, ששוחזרו על ידי מומחים לרסטורציה ואמנים איטלקיים שהובאו במיוחד לשם כך מונציה. בחדרים אחרים, תקרות עץ משומרות בגובה של כשישה מטרים. ריהוט ואבזור החדרים הוא מלאכת ליקוט פרטנית מרשימה עם המון תשומת לב והרבה אהבה לכל פריט ריהוט, נוי ואבזור הקיימים בחדרים. כל חדר הוא יחיד במינו ובאופיו וכל אחד מהם טומן בחובו ריגושים שונים. בכל אחד מהחדרים תוכלו למצוא את מיטב האבזור והפינוק המודרני מבלי לאבד מהאותנטיות הקסומה והאווירה המיוחדת.

בכל מפלס ארבעה חדרי אירוח אשר במרכזו סלון משותף עם פינות ישיבה מזמינות. במרפסת הגדולה בחלקו הצפוני של המלון תיהנו מנוף ים תיכוני למרגוע ומנוחה באחת מפינות הרביצה המפנקות.

במלון חמאם טורקי אותנטי בן – 400 שנה וספא עם מגוון טיפולים מקצועיים.

המלון בנוי נדבך על נדבך, במרתף המלון מהתקופה הצלבנית בן כ- 900 שנה ובו שיירים של מבנה מהתקופה הביזנטית בן כ- 1500 קיים בר יין איכותי, עם מבחר יינות ישראליים משובחים באווירה אפופת מסתורין והיסטוריה. חדר האוכל בנוי חלקו בתקופה המוסלמית המאוחרת ושימש כנסייה פרטית.

תפריט