מלון האפנדי מציע שנים עשר חדרים מיוחדים, אקסקלוסיביים ופרטיים, בשלושה מפלסים נפרדים.

בכל מפלס ארבעה חדרי אירוח בלבד, ובמרכזו סלון משותף עם פינות ישיבה מזמינות בהן תוכלו להירגע ולנוח. סוגי החדרים במלון הינם ברמות: דלקס, גראנד דלקס, רויאל ו-סוויטה נשיאותית. כל חדר הוא יחיד במינו ובאופיו וכל אחד מהם טומן בחובו ריגושים שונים. בכל אחד מהחדרים תוכלו למצוא את מיטב האבזור והפינוק המודרני מבלי לאבד מהאותנטיות הקסומה והאווירה המיוחדת. מצעי כותנה מצרית מבהיקים, כרים ושמיכות מפלומת אווזים, מגבות וחלוקים איכותיים ונעלי בית מפנקות. חדרי האמבטיה המחופים שיש מאובזרים במקלחות רחבות, אמבטיות פרי סטנדינג ומחממי מגבות. בחדרים מיטות קינג סייז נוחות להפליא, פינת עבודה וכן כספת המותאמת למחשב נייד ואינטרנט אלחוטי. בחדרים תוכלו למצוא גם מיני בר עשיר, מכונת אספרסו וכמובן, טלוויזיה עם מסך LCD ו – DVD. בנוסף, בחלקו הצפוני של המלון תמצאו מרפסת גדולה בה תוכלו לרבוץ בפינות ישיבה מפנקות מול הנוף של הים התיכון ועכו.

DELUXE

חדרים בגודל 24-27 מ"ר עם תקרת עץ משוחזרת ונוף לסמטאות העיר העתיקה ובתי האבן הצמודים.

ישנו חדר אחד נגיש לנכים – יש לבדוק זמינות מול מחלקת הזמנות. החדרים ממוקמים במפלס הראשון עם גישה ישירה מהמעלית. לא ניתן להוסיף מיטות נוספות.

GRAND DELUXE

חדרים בגודל 35 מ"ר עם תקרת עץ משוחזרת ונוף לסמטאות העיר העתיקה ובתי האבן הצמודים.

חדר אחד ממוקם במפלס הראשון. חדר נוסף ממוקם במפלס העליון עם גישה דרך גרם מדרגות המונה 22 מדרגות (לא מתאים לבעלי מוגבלויות). לא ניתן להוסיף מיטות נוספות. ניתן להוסיף לול (0-2).

ROYAL

חדרים בגודל 36 מ"ר עם נוף לסמטאות העיר העתיקה ובתי האבן הצמודים.

לא ניתן להוסיף מיטות נוספות. ניתן להוסיף לול (0-2). חלק מחדרי הרויאל פונים לים – על בסיס מקום פנוי בלבד (יש לוודא זמינות מול מחלקת הזמנות). חדרי הרויאל ממוקמים בכל אחד מ-3 המפלסים במלון. שימו לב: בחלק מחדרי הרויאל ישנם מדרגות (לא מתאים לבעלי מוגבלויות).

ROYAL SEA VIEW

חדרים בגודל 36 מ"ר עם תקרת עץ משוחזרת ונוף לים ולעיר העתיקה / נוף מלא או חלקי לים (בהתאם לזמינות החדר).

ניתן להוסיף מיטה אחת (מבוגר או ילד) או מיטה תינוק בגיל 0-2. החדרים ממוקמים במפלס העליון עם גישה דרך גרם מדרגות המונה 22 מדרגות (לא מתאים לבעלי מוגבלויות).

PRESIDENTIAL SUITE

חדרים בגודל של 48-44 מ"ר עם רצפות שיש מקוריות, תקרה מצוירת משוחזרת ונוף מרהיב לים ולעיר העתיקה.

תפוסה מקסימלית זוג + 2 ילדים או 3 מבוגרים. מיטת תינוק זמינה, תינוק בגיל 2-0. באחת הסוויטת המקלחת בחלל החדר. שימו לב: הסוויטות ממוקמות במפלס השני, הגישה דרך גרם מדרגות המונה 22 מדרגות (לא מתאים לבעלי מוגבלויות).

תפריט